Hakkımızda

  

   Firmamız, ulaştırma bakanlığı karayolu taşıma kanunu ve karayolu taşıma yönetmeliğine göre karayolu taşımacılığı yapanların iştigal konularına göre sahip olmaları zorunlu olan yetki belgelerine sahiptir. bkz:www.ubak.gov.trwww.kugm.gov.tr 
    

   Firmamız tarafından taşınan her mal değeri üzerinden, yine firmamızca sigorta ettirilerek, sevkiyat sırasında meydana gelebilecek hasar ya da malın değer kaybı risklerini ortadan kaldırmıştır. Konteyner taşıma ve tedarik hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz, daha çok yurt genelinde tanınan ve bilinen sanayi sektöründe üretim yapan firmalar grubudur, söz konusu firmaların üretiminde gösterdikleri özenin bilinciyle, a standartlarına uygun olarak, taşınılan malın zarar görmemesi için taşıyacak araçlar özenle ve dikkatle seçilmektedir. 
    

   Firmamız merkez binasında Yönetim, sevkiyat ve muhasebe birimleri, Ambarlı ,  Haydarpaşa, Yılport ve Evyap limanlarında deneyimli, uzman personelimiz ve gerekli teknolojik donanımımız ile müşterilerimizin sevkiyat , araç temini ve fabrikalarla olan işlemlerinin günlük takibi yapılıp, müşterilerimiz bilgilendirilmektedir. 
    

 

   Firmamız blok yüklemelerde liman ekibimiz tarafından konteynerlerın uygun liman sahasında bloklanması ve çıkış ve muayene işlemleri önceden bilgi verilmesi durumunda organize edilerek araç yükleme ve çıkış işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.

Araçlarımız
Filomuz